Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2020  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 25-01-2017 07-02-2021
  Marker denne meddelelse som læst   Roskilde KFUMs hjemmekampe i efteråret spilles kl  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 26-06-2020 01-11-2020
  Marker denne meddelelse som læst   31/8: Ejby Old star har trukket holdet  Verner Egelund (Turneringsleder Old Star og Veteran) 01-09-2020 01-11-2020
  Marker denne meddelelse som læst   AFLYSNING af fælles afslutninger  Martin Lindberg Eriksen (Formand) 05-10-2020 30-11-2020
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over hold i Reos
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Star-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Borup   Kevin Jensen    20 72 62 62    metteogkevin@gmail.com
  Ejby   Henrik S. Petersen /Christian B. Nielsen    60 68 20 04    henrik.stub.petersen@gmail.com
  Herfølge   Thomas Bendiksen    40 30 69 61    tm.bendiksen@mail.tele.dk
  Himmelev   Morten Kronborg    22 82 57 46    kronborgfysio@gmail.com
  Køge Boldklub   Mikkel Larsen /Flemming Nielsen    20 31 52 71    mikkel107@hotmail.com
  RB 1906   Malte Nejst Larsen    40 30 46 89    mnlarsen@health.sdu.dk
  Røde Stjerne   Jan Grested    29 93 76 19    jg@supporters.dk
  Solrød   Kjeld Arlø    21 16 58 25    kjeldarlo@outlook.com
  Tune   Michael Thylkær Pedersen    23 73 31 57    tsmp@tunenet.dk
  VG Fodbold   Snorre Brink-Pedersen    22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
  Vindinge   Martin Franch Hansen    29 48 78 67    mfhan@nets.eu
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  FC Fløng   Jimmy Skallerup    30 57 90 00 Ji m    js@serviceaccounting.dk
  FC Lejre 2   Jens Wehner Mogensen    61 71 55 87    jwm@email.dk
  FC Lejre 1   Jesper Nielsen    27 64 14 26    bundy.osted@gmail.com
  Himmelev   Michael Krøyer    25 14 14 64    mkroyer@gmail.com
  Karlslunde   Steen V. Madsen    20 81 93 56    steenvmadsen@hotmail.com
  Kirke Hyllinge   Lars Adler    22 67 27 93    larsadler83@gmail.com
  Kirke Såby   Jacob Nielsen    24 67 72 55    jacobn@privat.dk
  Roskilde KFUM   Torben "Toast" Christiansen  40 68 53 22   40 68 53 22    Wortztorben@outlook.dk
  Røde Stjerne   Jesper Angelo    27 99 02 02    jesper_angelo@yahoo.com
  Svogerslev   Thue Møller Jensen    72 20 25 67    thuemj@gmail.com
  Tune   Dan Malm Petersen    20 77 17 55    danp@tunenet.dk
  VG Fodbold   Michael Kjeldsen    26 80 96 12    gadstrupfodbold@gmail.com
  Vindinge   Søren Sander    20 60 40 83    soeren.sander@hotmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Super Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Ejby   Henning Toftager    28 11 08 11    ht@rtm.dk
  FC Fløng   Bent Pedersen    61 13 66 70    bent.pedersen@mail.dk
  FC Lejre   Pierre Bjerre  30 12 66 03   30 12 66 03    slagterpierre@msn.com
  Gadstrup   Michael Moos Jensen    50 91 30 80    moos10@live.dk
  Havdrup   Rene Lausten    40 88 29 00    rl-trans@mail.dk
  Himmelev 1   Peter Hansen    30 52 74 13    ph23@munksoegaard.dk
  Himmelev 2   Peter Vindelin  20 11 06 62   20 11 06 62    vindelin@gmail.com
  Hvalsø   Carsten Bredahl Hansen    22 11 58 46    bredahl59@hotmail.dk
  Karlslunde   Søren Jensen    27 49 34 32    sjens@post11.tele.dk
  Kirke Såby   Søren Andersen    23 47 39 11    san@edc.dk
  Røde Stjerne   Jens Jensen    24 63 32 22    rsr@sport.dk
  Svogerslev   Thomas Rathmann    61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  Viby   Kenneth Niklasson    30 70 36 19    kensonbyg@gmail.com
  Vindinge   Carsten Mølgaard Jensen  ??   50 42 52 50    cmj@3322.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Master-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Dåstrup   Ole Juel Glyngø    25 25 37 18    glyngoe@stofanet.dk
  FC Fløng   Steen Hedegaard    24 27 11 89    steen@birkevang2640.dk
  FC Lejre   Christian Bordinggaard    51 31 53 23    cborcbor@gmail.com
  Gadstrup   Carsten Hansen    30 42 52 68    hansen@swith.dk
  Gørslev   Tina Nyvang    52 50 04 08    tina@nyvang.dk
  Havdrup   Tonni Hansen    41 40 63 63    Tohanto@hotmail.com
  Himmelev 1   Knud Teilmann    23 36 38 55    kteilmann@webspeed.dk
  Himmelev 2   Jan Rasmussen    40 45 88 56    Lindajan@c.dk
  Roskilde KFUM   Tonny Larsen - Peter Sørensen  61 55 45 74   23 73 31 34    tonny.larsen@sn.dk - pes@elindco.dk
  Røde Stjerne/Svogerslev   Mikael Olsen    42 42 04 53    Mikael0607@gmail.com
  Taastrup FC   René Rasmussen    20 72 27 86    rason.e3@rasmussen.dk
  Viby   Arthur Højgaard Nielsen  21 43 66 59   21 43 66 59    vibyhus@privat.dk
  Vindinge   Per Mogensen    30 53 12 90    pmo@live.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Bestyrelse
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Dommerformand   Paul Jørn Larsen    50 98 39 37    bodil-paul@larsen.dk
  Formand   Martin Lindberg Eriksen    42 66 16 56    martin.lindberg.eriksen@gmail.com
  Kasserer   Aksel Nielsen    31 32 88 37    solkrogenah@gmail.com
  Kontaktperson vedr 70Plus-aktiviteter   Hans Christian Nielsen    40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Turneringsleder Old Star og Veteran   Verner Egelund    20 74 03 26    verner.egelund@gmail.com
  Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM   Martin Carstensen    20 41 81 72    mccar@mail.tele.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Administratorer
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Administrator   Torben Schøller Larsen    53 54 81 28    torben@darupgaard.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Old Master B
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Dåstrup   Ole Juel Glyngø    25 25 37 18    glyngoe@stofanet.dk
  FC Fløng   Steen Hedegaard    24 27 11 89    steen@birkevang2640.dk
  FC Lejre   Niels Carl Møller    27 11 40 49    ncmoller1956@gmail.com
  Gadstrup   Carsten Hansen    30 42 52 68    hansen@swith.dk
  Havdrup   Tonni Hansen    41 40 63 63    Tohanto@hotmail.com
  Himmelev 2   Jan Rasmussen    40 45 88 56    Lindajan@c.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Grand Old Master 5-mands
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Albertslund   Declan Walsh  43 64 48 11   23 49 98 70    declan@walsh.se
  Borup   Bent Randrup Nielsen  57 52 20 39   27 23 61 73    brandrup@mail.dk
  FC Lejre   Hans Christian Nielsen    40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Havdrup   Bent Larsen    28 10 68 00    endrularsen@gmail.com
  Himmelev   Werner rylander    20 83 96 87    WR2142@outlook.dk
  Himmelev 2   Ebbe Frederiksen    41 68 60 14    delff.frederiksen@get2net.dk
  RB 1906   Preben Johansen    29 93 18 82    prebenjohansen@webspeed.dk
  Roskilde KFUM   Tommy Alleshauge    21 45 61 17    ta@roskilde-kfum.dk
  Røde Stjerne   Evald Nielsen    20 72 03 66    Evald.nielsen@gmail.com
  Solrød   Finn Åge Rasmussen    25 45 37 66    finn@finnras.dk