Aktuelle Reos nyheder
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2018  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 25-01-2017 07-02-2019
  Marker denne meddelelse som læst   Ændret spilletid i KFUMs Hjemmekampe til 13/10  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 06-09-2018 19-10-2018
  Marker denne meddelelse som læst   Dødsfald Flemming Schultz 76 år gammel  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 27-09-2018 01-11-2018
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over hold i Reos
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Star-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Borup   Kevin Jensen    20 72 62 62    metteogkevin@gmail.com
  FC Lejre   Klaus Hvass Kjeldgaard    24 68 29 18    klauskjeldgaarden@gmail.com
  Ferslev   Rasmus Hallum    27 41 96 43    rasmushallum@hotmail.com
  Havdrup   Steen Strand    40 96 74 65    steen-julie@hotmail.dk
  Himmelev   Uffe Larsen    30 75 61 14    ula@novonordisk.com
  Kirke Hyllinge   Lars Adler  22 67 27 93      larsadler83@gmail.com
  RB 1906   Malte Nejst Larsen    40 30 46 89    mnlarsen@health.sdu.dk
  Røde Stjerne   Jan Grested    29 93 76 19    jg@supporters.dk
  Tune   Martin Lindberg Eriksen    42 66 16 56    martin.lindberg.eriksen@gmail.com
  Viby   Snorre Brink-Pedersen    22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  FC Fløng   Jimmy Skallerup    30 57 90 00 Ji m    js@serviceaccounting.dk
  FC Lejre 2   Jens Wehner Mogensen    61 71 55 87    jwm@email.dk
  FC Lejre 1   Jesper Nielsen    27 64 14 26    bundy.osted@gmail.com
  Gadstrup   Claus Thyde    21 71 22 16    Clausthyde@gmail.com
  Himmelev   Mikkel Lund Pedersen    41 93 02 06    mikkellundpedersen@hotmail.com
  Kirke Såby   Jacob Nielsen    24 67 72 55    jacobn@privat.dk
  Mosede BK   Carsten Pejø    31 20 95 12    lpejoe@gmail.com
  Roskilde KFUM 2   Torben "Toast" Christiansen  40 68 53 22   40 68 53 22    Wortztorben@outlook.dk
  Røde Stjerne   Jens Jensen    24 63 32 22    rsr@sport.dk
  Svogerslev   Thue Møller Jensen    72 20 25 67    thuemj@gmail.com
  Tune   Dan Malm Petersen    20 77 17 55    danp@tunenet.dk
  Viby   Johnny Morsing    51 56 47 10    jom@daka.dk
  Vindinge   Søren Sander    20 60 40 83    soeren.sander@hotmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Super Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  FC Fløng   Bent Pedersen    61 63 08 18    bent.pedersen@mail.dk
  FC Lejre   tom juul johansen  22 32 95 52   22 32 95 52    tom-plantagen12@live.dk
  Gadstrup   Michael Moos Jensen    50 91 30 80    moos10@live.dk
  Havdrup   Rene Lausten    40 88 29 00    rl-trans@mail.dk
  Himmelev 1   Poul Hummelshøj    21 32 72 46    Poul@humler.dk
  Himmelev 2   Peter Vindelin  20 11 06 62   20 11 06 62    vindelin@gmail.com
  Hvalsø   Carsten Bredahl Hansen    22 11 58 46    bredahl59@hotmail.dk
  Karlslunde   Jørgen B. Haltrup    29 90 06 16    jbh@vangsgaard.dk
  Kirke Såby   Preben Sørensen    22 26 05 66    prs@eogp.dk
  Roskilde KFUM 1   Brian Nielsen  46 37 15 75   40 33 14 74    bjn@post12.tele.dk
  Solrød   Michael Nielsen    40 50 20 96    solroedgulvservice@webspeed.dk
  Svogerslev   Thomas Rathmann    61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  Taastrup FC   Morten Helge Hansen/Steen Lethan    21 60 19 51    dormor@hansen.tdc.adsl.dk/slethan@yahoo.com
  Vindinge   Per mogensen  30 53 12 90   40 60 90 31    pmo@live.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Hold i Old Master-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Borup   Bent Randrup Nielsen  57 52 20 39   27 23 61 73    brandrup@mail.dk
  Himmelev 1   Knud Teilmann    23 36 38 55    kteilmann@webspeed.dk
  Roskilde KFUM   Peter Sørensen - Tonny Larsen  61 55 45 74   23 73 31 34    pes@elindco.dk - tonny.larsen@sn.dk
  Røde Stjerne / Svogerslev   Mikael Olsen    42 42 04 53    Mikael0607@gmail.com
  Taastrup FC   René Rasmussen    20 72 27 86    rason.e3@rasmussen.dk
  Viby   Arthur Højgaard Nielsen  21 43 66 59   21 43 66 59    vibyhus@privat.dk
  Vindinge   Torben Christensen    61 56 21 79    torbente@post8.tele.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Bestyrelse
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Dommerformand   Paul Jørn Larsen  50 98 39 37   50 98 39 37    bodil-paul@larsen.dk
  Formand   Nicolai Schubart    23 80 42 45    nicolai.schubart@gmail.com
  Kasserer   Hans Christian Nielsen  46 48 13 15   40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Turneringsleder Old Star og Veteran   Einer Nikolaisen    27 22 49 16    Einer.nicolaisen@media-print.dk
  Turneringsleder Super Veteran, Old M., Grand OM   Ole Magnus    23 41 05 37    om@fws.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Administratorer
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Administrator   Torben Schøller Larsen  46 32 81 28   53 54 81 28    torben@darupgaard.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Old Master B
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Dåstrup   Ole Juel Glyngø    25 25 37 18    Ole@glyngoe.dk
  FC Fløng   Claus Hansen    61 69 37 93    Michelle@post1.dknet.dk
  FC Lejre   Niels Carl Møller    27 11 40 49    ncmo@sceu.dk
  Gadstrup   Carsten Hansen    30 42 52 68    hansen@swith.dk
  Havdrup   Tonni Hansen    41 40 63 63    Tohanto@hotmail.com
  Himmelev 2   Jan Rasmussen    40 45 88 56    Lindajan@c.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administratorer Old Master B Grand Old Master 5-mands
Grand Old Master 5-mands
  Holdnavn   Holdleder Telefon Mobil   Mailadresse
  Borup   Bent Randrup Nielsen  57 52 20 39   27 23 61 73    brandrup@mail.dk
  FC Lejre   Hans Christian Nielsen  46 48 13 15   40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Havdrup   Kaj Madsen    22 68 08 73    anne-kaj@mail.tele.dk
  Himmelev   Werner rylander    20 83 96 87    WR2142@outlook.dk
  RB 1906   Preben Johansen    29 93 18 82    prebenjohansen@webspeed.dk
  Roskilde KFUM   Jørgen Lundgreen    30 72 07 44    alstanlu@gmail.com
  Røde Stjerne   Karl - Kalle - Hult  61 27 47 50   61 27 47 50    k.hult@mail.dk
  Solrød   Finn Åge Rasmussen    25 45 37 66    finn@finnras.dk
  Tune   Anton Petersen / Jens Erik Nielsen  40 17 68 75 :A   23 10 99 39 :J    ap@tunenet.dk