Aktuelle Reos nyheder
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2018  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 25-01-2017 07-02-2019
  Marker denne meddelelse som læst   Ændret spilletid i KFUMs Hjemmekampe til 13/10  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 06-09-2018 19-10-2018
  Marker denne meddelelse som læst   Dødsfald Flemming Schultz 76 år gammel  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 27-09-2018 01-11-2018
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Kampresultater for Super Veteran, Sommerturneringen 2018
 
Spille-
runde
Kamp-
nr.
Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Resultat Kampens
dommer
Hjemmehold Udehold
Hjemmeholdets antal gule kort Hjemmeholdets antal røde kort Udeholdets antal gule kort Udeholdets antal røde kort
1 3 Tir. 31-12-2999 Kl. 19.00  Vindinge  Roskilde KFUM 1 1 - 1   Kelley Hune Jørgensen
26 176 Lør. 13-10-2018 Kl. 11.15  Hvalsø  Himmelev 2 0 - 7   Leif Lagoni
26 177 Lør. 13-10-2018 Kl. 11.15  Kirke Såby  Havdrup 0 - 0   Paul Jørn Larsen
26 178 Lør. 13-10-2018 Kl. 11.15  Vindinge  Karlslunde 2 - 1   Arne V. Larsen
26 179 Lør. 13-10-2018 Kl. 11.15  Svogerslev  Roskilde KFUM 1 5 - 1   John P Nielsen
26 180 Lør. 13-10-2018 Kl. 11.15  Himmelev 1  Solrød 3 - 0  
26 181 Lør. 13-10-2018 Kl. 11.15  FC Lejre  Taastrup FC 0 - 6   Pauli Pedersen
26 182 Lør. 13-10-2018 Kl. 11.15  Gadstrup  FC Fløng 0 - 1   Søren Haurholm Larsen
25 169 Tor. 11-10-2018 Kl. 18.00  Solrød  FC Lejre 0 - 3  
25 170 Tor. 11-10-2018 Kl. 19.30  Roskilde KFUM 1  Himmelev 1 0 - 1   Søren Andersen
25 171 Tor. 11-10-2018 Kl. 18.00  Karlslunde  Svogerslev 0 - 5   John Pedersen
25 172 Tor. 11-10-2018 Kl. 18.00  Havdrup  Vindinge 0 - 3   Leif Lagoni
25 173 Tor. 11-10-2018 Kl. 20.30  Himmelev 2  Kirke Såby 1 - 1   Keld Nielsen
25 174 Tor. 11-10-2018 Kl. 18.00  Gadstrup  Hvalsø 3 - 1   Pauli Pedersen
25 175 Tor. 11-10-2018 Kl. 17.30  FC Fløng  Taastrup FC 3 - 0   Jens Nikolaisen
2 14 Man. 08-10-2018 Kl. 20.30  Himmelev 2  FC Fløng 4 - 3   John P Nielsen
24 162 Tor. 04-10-2018 Kl. 17.45  Kirke Såby  Gadstrup 2 - 2   Paul Jørn Larsen
24 163 Tor. 04-10-2018 Kl. 18.00  Vindinge  Himmelev 2 2 - 1   Ole Baltsen
24 164 Tor. 04-10-2018 Kl. 18.00  Svogerslev  Havdrup 6 - 2   Jens Nikolaisen
24 165 Tor. 04-10-2018 Kl. 20.30  Himmelev 1  Karlslunde 3 - 1   Søren Andersen
24 166 Tor. 04-10-2018 Kl. 18.00  FC Lejre  Roskilde KFUM 1 0 - 3   Søren Haurholm Larsen
24 167 Tor. 04-10-2018 Kl. 18.00  Taastrup FC  Solrød 3 - 0  
24 168 Tor. 04-10-2018 Kl. 18.00  Hvalsø  FC Fløng 0 - 4   John P Nielsen
23 155 Tor. 27-09-2018 Kl. 19.30  Roskilde KFUM 1  Taastrup FC 0 - 2   Keld Nielsen
23 156 Tor. 27-09-2018 Kl. 18.00  Karlslunde  FC Lejre 3 - 0   Jens Nikolaisen
23 157 Tor. 27-09-2018 Kl. 18.00  Havdrup  Himmelev 1 0 - 4   Leif Lagoni
23 158 Tor. 27-09-2018 Kl. 18.00  Himmelev 2  Svogerslev 0 - 5   Søren Andersen
23 159 Tor. 27-09-2018 Kl. 18.00  Gadstrup  Vindinge 4 - 7   Pauli Pedersen
23 160 Tor. 27-09-2018 Kl. 18.00  Hvalsø  Kirke Såby 4 - 7   Arne V. Larsen
23 161 Tor. 27-09-2018 Kl. 18.00  FC Fløng  Solrød 3 - 0  
22 148 Tor. 20-09-2018 Kl. 18.00  Vindinge  Hvalsø 0 - 3   John Pedersen
22 149 Tor. 20-09-2018 Kl. 18.00  Svogerslev  Gadstrup 4 - 2   Keld Nielsen
22 150 Tor. 20-09-2018 Kl. 20,30  Himmelev 1  Himmelev 2 1 - 2   Søren Andersen
22 151 Tor. 20-09-2018 Kl. 18.00  FC Lejre  Havdrup 2 - 3   Søren Haurholm Larsen
22 152 Tor. 20-09-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  Karlslunde 4 - 0   Jens Nikolaisen
22 153 Tor. 20-09-2018 Kl. 18.00  Solrød  Roskilde KFUM 1 0 - 3  
22 154 Tor. 20-09-2018 Kl. 18.00  Kirke Såby  FC Fløng 1 - 1   Arne V. Larsen
21 141 Tor. 13-09-2018 Kl. 18.00  Karlslunde  Solrød 3 - 0  
21 142 Tor. 13-09-2018 Kl. 18.00  Havdrup  Taastrup FC 1 - 6   Pauli Pedersen
21 143 Tor. 13-09-2018 Kl. 18.00  Himmelev 2  FC Lejre 3 - 0   Keld Nielsen
21 144 Tor. 13-09-2018 Kl. 18.00  Gadstrup  Himmelev 1 2 - 0   Leif Lagoni
21 145 Tor. 13-09-2018 Kl. 18.00  Hvalsø  Svogerslev 1 - 3   Aage Falkenberg
21 146 Tor. 13-09-2018 Kl. 18.00  Kirke Såby  Vindinge 3 - 0  
21 147 Tor. 13-09-2018 Kl. 18.00  FC Fløng  Roskilde KFUM 1 1 - 2   John P Nielsen
20 134 Tor. 06-09-2018 Kl. 18.00  Svogerslev  Kirke Såby 4 - 0   John Pedersen
20 135 Tor. 06-09-2018 Kl. 18.00  Himmelev 1  Hvalsø 3 - 0   Søren Andersen
20 136 Tor. 06-09-2018 Kl. 18.00  FC Lejre  Gadstrup 1 - 1   Leif Lagoni
20 137 Tor. 06-09-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  Himmelev 2 5 - 1   John P Nielsen
20 138 Tor. 06-09-2018 Kl. 18.00  Solrød  Havdrup 0 - 3  
20 139 Tor. 06-09-2018 Kl. 19.30  Roskilde KFUM 1  Karlslunde 3 - 2   Jens Nikolaisen
20 140 Tor. 06-09-2018 Kl. 18.00  Vindinge  FC Fløng 1 - 2   Søren Haurholm Larsen
1 5 Man. 03-09-2018 Kl. 19.00  Hvalsø  Havdrup 3 - 6   Pauli Pedersen
19 127 Tor. 30-08-2018 Kl. 19.00  Havdrup  Roskilde KFUM 1 0 - 3   Arne V. Larsen
19 128 Tor. 30-08-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Solrød 3 - 0  
19 129 Tor. 30-08-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  Taastrup FC 1 - 3   Frank Fischer
19 130 Tor. 30-08-2018 Kl. 19.00  Hvalsø  FC Lejre 6 - 2   Søren Haurholm Larsen
19 131 Tor. 30-08-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  Himmelev 1 2 - 6   John Pedersen
19 132 Tor. 30-08-2018 Kl. 19.00  Vindinge  Svogerslev 1 - 3   Leif Lagoni
19 133 Tor. 30-08-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Karlslunde 3 - 0   Søren Andersen
18 120 Tor. 23-08-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  Vindinge 5 - 4   Keld Nielsen
18 121 Tor. 23-08-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  Kirke Såby 0 - 6   Jens Nikolaisen
18 122 Tor. 23-08-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  Hvalsø 2 - 2   Arne V. Larsen
18 123 Tor. 23-08-2018 Kl. 19.00  Solrød  Gadstrup 0 - 3  
18 124 Tor. 23-08-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  Himmelev 2 3 - 4   Søren Andersen
18 125 Tor. 23-08-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Havdrup 2 - 3   Pauli Pedersen
18 126 Tor. 23-08-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  FC Fløng 1 - 2   Søren Haurholm Larsen
4 26 Tor. 16-08-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  Vindinge 0 - 6  
17 113 Tor. 16-08-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Karlslunde 3 - 1   Pauli Pedersen
17 114 Tor. 16-08-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  Roskilde KFUM 1 1 - 4   Arne V. Larsen
17 115 Tor. 16-08-2018 Kl. 19.00  Hvalsø  Solrød 3 - 0  
17 116 Tor. 16-08-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  Taastrup FC 1 - 3   Aage Falkenberg
17 117 Tor. 16-08-2018 Kl. 19.00  Vindinge  FC Lejre 6 - 0   John P Nielsen
17 118 Tor. 16-08-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  Himmelev 1 2 - 2   Frank Fischer
17 119 Tor. 16-08-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Havdrup 2 - 4   Kelley Hune Jørgensen
16 106 Tir. 14-08-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  Svogerslev 0 - 3   Kelley Hune Jørgensen
16 107 Tir. 14-08-2018 Kl. 20.30  Taastrup FC  Vindinge 3 - 0   Claus Reib
16 108 Tir. 14-08-2018 Kl. 19.00  Solrød  Kirke Såby 0 - 3  
16 109 Tir. 14-08-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  Hvalsø 3 - 2   Paul Jørn Larsen
16 110 Tir. 14-08-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Gadstrup 2 - 2   Arne V. Larsen
16 111 Tir. 14-08-2018 Kl. 19.00  Havdrup  Himmelev 2 0 - 3   Keld Nielsen
16 112 Tir. 14-08-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  FC Fløng 5 - 0   Jørgen Nielsen
15 99 Tor. 09-08-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  Havdrup 3 - 2   Paul Jørn Larsen
15 100 Tor. 09-08-2018 Kl. 19.00  Hvalsø  Karlslunde 2 - 0   Søren Haurholm Larsen
15 101 Tor. 09-08-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  Roskilde KFUM 1 2 - 4   Arne V. Larsen
15 102 Tor. 09-08-2018 Kl. 19.00  Vindinge  Solrød 3 - 0  
15 103 Tor. 09-08-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  Taastrup FC 1 - 3   Søren Andersen
15 104 Tor. 09-08-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  FC Lejre 5 - 0   John P Nielsen
15 105 Tor. 09-08-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Himmelev 2 2 - 1   Keld Nielsen
14 92 Tor. 02-08-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  Himmelev 1 5 - 0   John Pedersen
14 93 Tor. 02-08-2018 Kl. 19.00  Solrød  Svogerslev 0 - 3  
14 94 Tor. 02-08-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  Vindinge 1 - 7   Jørgen Nielsen
14 95 Tor. 02-08-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Kirke Såby 4 - 0   Jens Nikolaisen
14 96 Tor. 02-08-2018 Kl. 19.00  Havdrup  Hvalsø 3 - 0   Pauli Pedersen
14 97 Tor. 02-08-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Gadstrup 2 - 1   Arne V. Larsen
14 98 Tor. 02-08-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  FC Lejre 5 - 0   Keld Nielsen
13 85 Tor. 28-06-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Hvalsø 4 - 5   Rene Hochauer
13 86 Tor. 28-06-2018 Kl. 19.00  Havdrup  Kirke Såby 1 - 2   Pauli Pedersen
13 87 Tor. 28-06-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Vindinge 2 - 4   Leif Lagoni
13 88 Tor. 28-06-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  Svogerslev 0 - 1   John P Nielsen
13 89 Tor. 28-06-2018 Kl. 19.00  Solrød  Himmelev 1 0 - 3  
13 90 Tor. 28-06-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  FC Lejre 3 - 0   Keld Nielsen
13 91 Tor. 28-06-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Gadstrup 2 - 1   Jens Nikolaisen
2 13 Man. 25-06-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  Himmelev 1 1 - 7   Ole Baltsen
12 78 Tor. 21-06-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  Solrød 3 - 0  
12 79 Tor. 21-06-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  Roskilde KFUM 1 3 - 0   Ole Baltsen
12 80 Tor. 21-06-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  Karlslunde 4 - 1   John Pedersen
12 81 Tor. 21-06-2018 Kl. 19.00  Vindinge  Havdrup 4 - 1   Søren Haurholm Larsen
12 82 Tor. 21-06-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  Himmelev 2 3 - 3   Søren Andersen
12 83 Tor. 21-06-2018 Kl. 19.00  Hvalsø  Gadstrup 5 - 6   Aage Falkenberg
12 84 Tor. 21-06-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  FC Fløng 3 - 1   Jens Nikolaisen
11 71 Tor. 14-06-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  Kirke Såby 0 - 3   Leif Lagoni
11 72 Tor. 14-06-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Vindinge 4 - 1   Keld Nielsen
11 73 Tor. 14-06-2018 Kl. 19.00  Havdrup  Svogerslev 3 - 4   Claus Reib
11 74 Tor. 14-06-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Himmelev 1 1 - 5   Pauli Pedersen
11 75 Tor. 14-06-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  FC Lejre 11 - 1   Søren Haurholm Larsen
11 76 Tor. 14-06-2018 Kl. 19.00  Solrød  Taastrup FC 0 - 3  
11 77 Tor. 14-06-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Hvalsø 3 - 0   Søren Andersen
1 1 Man. 11-06-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  Taastrup FC 2 - 1   Kelley Hune Jørgensen
10 64 Tor. 07-06-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  Roskilde KFUM 1 3 - 2   John Pedersen
10 65 Tor. 07-06-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  Karlslunde 2 - 3   Jens Nikolaisen
10 66 Tor. 07-06-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  Havdrup 7 - 3   Jørgen Bent Hansen
10 67 Tor. 07-06-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  Himmelev 2 1 - 3   Aage Falkenberg
10 68 Tor. 07-06-2018 Kl. 19.00  Vindinge  Gadstrup 3 - 0   John P Nielsen
10 69 Tor. 07-06-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  Hvalsø 2 - 2   Paul Jørn Larsen
10 70 Tor. 07-06-2018 Kl. 19.00  Solrød  FC Fløng 0 - 3  
2 9 Man. 04-06-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Hvalsø 2 - 3   Jens Nikolaisen
9 57 Tor. 31-05-2018 Kl. 19.00  Hvalsø  Vindinge 5 - 2   Aage Falkenberg
9 58 Tor. 31-05-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  Svogerslev 0 - 3   Leif Lagoni
9 59 Tor. 31-05-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Himmelev 1 4 - 1   Jørgen Nielsen
9 60 Tor. 31-05-2018 Kl. 19.00  Havdrup  FC Lejre 5 - 2   Paul Jørn Larsen
9 61 Tor. 31-05-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Taastrup FC 2 - 1   Jens Nikolaisen
9 62 Tor. 31-05-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  Solrød 3 - 0  
9 63 Tor. 31-05-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Kirke Såby 4 - 0   Arne V. Larsen
8 50 Tor. 24-05-2018 Kl. 19.00  Solrød  Karlslunde 0 - 3  
8 51 Tor. 24-05-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  Havdrup 2 - 2   Keld Nielsen
8 52 Tor. 24-05-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  Himmelev 2 1 - 6   Arne V. Larsen
8 53 Tor. 24-05-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  Gadstrup 5 - 1   Søren Andersen
8 54 Tor. 24-05-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  Hvalsø 6 - 2   John Pedersen
8 55 Tor. 24-05-2018 Kl. 19.00  Vindinge  Kirke Såby 6 - 2   Frank Fischer
8 56 Tor. 24-05-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  FC Fløng 0 - 2   Søren Haurholm Larsen
7 43 Tor. 17-05-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  Svogerslev 0 - 3   Søren Haurholm Larsen
7 44 Tor. 17-05-2018 Kl. 19.00  Hvalsø  Himmelev 1 4 - 5   Søren Andersen
7 45 Tor. 17-05-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  FC Lejre 2 - 3   Pauli Pedersen
7 46 Tor. 17-05-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Taastrup FC 5 - 2   John P Nielsen
7 47 Tor. 17-05-2018 Kl. 19.00  Havdrup  Solrød 3 - 0  
7 48 Tor. 17-05-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Roskilde KFUM 1 1 - 3   Leif Lagoni
7 49 Tor. 17-05-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Vindinge 2 - 0   Ole Baltsen
6 36 Tir. 08-05-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  Havdrup 3 - 0   John Pedersen
6 37 Tir. 08-05-2018 Kl. 19.00  Solrød  Himmelev 2 0 - 3  
6 38 Tir. 08-05-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  Gadstrup 1 - 2   Leif Lagoni
6 39 Tir. 08-05-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  Hvalsø 0 - 4   Kelley Hune Jørgensen
6 40 Tir. 08-05-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  Kirke Såby 5 - 0   Søren Haurholm Larsen
6 41 Tir. 08-05-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  Vindinge 3 - 0   Rene Hochauer
6 42 Tir. 08-05-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  FC Fløng 0 - 1   Jens Nikolaisen
5 29 Tor. 03-05-2018 Kl. 19.00  Vindinge  Himmelev 1 0 - 3   John Pedersen
5 30 Tor. 03-05-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  FC Lejre 7 - 0   Pauli Pedersen
5 31 Tor. 03-05-2018 Kl. 19.00  Hvalsø  Taastrup FC 6 - 3   Arne V. Larsen
5 32 Tor. 03-05-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  Solrød 3 - 0  
5 33 Tor. 03-05-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Roskilde KFUM 1 3 - 1   Jørgen Nielsen
5 34 Tor. 03-05-2018 Kl. 19.00  Havdrup  Karlslunde 0 - 4   John P Nielsen
5 35 Tor. 03-05-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Svogerslev 3 - 0   Keld Nielsen
4 22 Tor. 26-04-2018 Kl. 19.00  Karlslunde  Himmelev 2 1 - 6   Leif Lagoni
4 23 Tor. 26-04-2018 Kl. 19.00  Roskilde KFUM 1  Gadstrup 1 - 2   Jens Nikolaisen
4 24 Tor. 26-04-2018 Kl. 19.00  Solrød  Hvalsø 0 - 3  
4 25 Tor. 26-04-2018 Kl. 19.00  Taastrup FC  Kirke Såby 2 - 3   Finn Jørgensen
4 27 Tor. 26-04-2018 Kl. 19.00  Himmelev 1  Svogerslev 0 - 5   Søren Haurholm Larsen
4 28 Tor. 26-04-2018 Kl. 19.00  Havdrup  FC Fløng 0 - 3   John Pedersen
3 15 Tor. 19-04-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  FC Lejre 2 - 3   Leif Lagoni
3 16 Tor. 19-04-2018 Kl. 19.00  Vindinge  Taastrup FC 3 - 1   Pauli Pedersen
3 17 Tor. 19-04-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  Solrød 3 - 0  
3 18 Tor. 19-04-2018 Kl. 20.15  Hvalsø  Roskilde KFUM 1 1 - 4   Søren Haurholm Larsen
3 19 Tor. 19-04-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  Karlslunde 2 - 2   Frank Fischer
3 20 Tor. 19-04-2018 Kl. 19.00  Himmelev 2  Havdrup 3 - 0   Jørgen Nielsen
3 21 Tor. 19-04-2018 Kl. 19.00  FC Fløng  Himmelev 1 4 - 1   Keld Nielsen
2 8 Tor. 12-04-2018 Kl. 19.00  Havdrup  Gadstrup 3 - 3   John Pedersen
2 10 Tor. 12-04-2018 Kl. 19.45  Roskilde KFUM 1  Kirke Såby 2 - 4   Søren Andersen
2 11 Tor. 12-04-2018 Kl. 19.00  Solrød  Vindinge 0 - 3  
2 12 Ons. 11-04-2018 Kl. 20.00  Taastrup FC  Svogerslev 0 - 10   Pauli Pedersen
1 2 Tor. 05-04-2018 Kl. 19.00  Svogerslev  Solrød 3 - 0  
1 4 Tor. 05-04-2018 Kl. 19.00  Kirke Såby  Karlslunde 0 - 2   John P Nielsen
1 6 Tor. 05-04-2018 Kl. 19.00  Gadstrup  Himmelev 2 3 - 6   Frank Fischer
1 7 Tor. 05-04-2018 Kl. 19.00  FC Lejre  FC Fløng 0 - 3   John P Nielsen
Røde kampresultater er kampe, der er vundet uden kamp