Aktuelle Reos nyheder
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2018  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 25-01-2017 07-02-2019
  Marker denne meddelelse som læst   Vil du også med til World Cup for +70 i Japan?  Hans Christian Nielsen (Kasserer) 12-11-2018 10-01-2019
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over klubber i Reos
Grønne linier er ikke Reos-klubber
  Klub Telefon   Kontakt   Kontakt mailadresse  Kontakttlf.    Kasserer   Kasserer mailadresse
  Borup  57522088  Kevin Jensen   metteogkevin@gmail.com  20 72 62 62      Kasserer@borupfodbold.dk
  Dåstrup    Toni Poulsen   toni.poulsen@hotmail.com  40 73 33 01   Toni poulsen  
  FC Lejre    Henrik Jørgensen   oldboys@fclejre.dk    Henrik Jørgensen   kasserer@fclejre.dk
  Ferslev    Rasmus Hallum   rasmushallum@hotmail.com  27 41 96 43   Flemming Sørensen   Fls0830@gmail.com
  Fløng    Bent Rasmussen   benras21@gmail.com  61 26 04 18   Jimmy Skallerup   js@serviceaccounting.dk
  Gadstrup    Hans Kurt Johansen   hkjohansen@mail.tele.dk  72 17 73 50   Berit Adamsen   berit.a@hotmail.dk
  Havdrup    Bent Larsen   endrularsen@gmail.com  28 10 68 00   Søren Tvede   tvede@hgi-fodbold.dk
  Himmelev  43536717  Knud Teilmann   Kteilmann@webspeed.dk  23 36 38 55   Carsten   Carsten@hvb-fodbold.dk
  Hvalsø    Jakob Hermansen   jakob@p-hermansen.dk  60 43 01 51   Henriette Christensen   jan.harplod.christensen@mail.tele.dk
  Karlslunde    Steen Madsen (oldboys-veteran formand)   oldboys@karlslundefodbold.dk  20 81 93 56   Torben Hansen   kasserer@karlslundefodbold.dk
  Kirke Hyllinge    Peter Mikkelsen   skovfoged63@gmail.com  40 62 27 71   Flemming Braasch   Flemmingbraasch@hotmail.com
  Kirke Såby  46492910  Jacob Nielsen   Jacobn@privat.dk  24 67 72 55     
  Mosede BK    Carsten Pejø   Lpejoe@gmail.com  31 20 95 12   Bjarne Niemi   Mbkkasserer@gmail.com
  RB 1906  46351906  Preben Johansen   prebenjohansen@webspeed.dk  29 93 18 82   Flemming Redøn   fr@rb1906.dk
  Roskilde KFUM  46367462  Sanne Andersen   sa@roskilde-kfum.dk  61 46 64 61   Iben Green Madsen, revisor   mail@roskilde-kfum.dk
  Røde Stjerne  46325881  Kim Sørensen   kim.roskilde@gmail.com  25 10 43 79   Jens Peter Jensen   kasserer@roede-stjerne.dk
  Røde Stjerne / Svogerslev    Henrik Christensen   henrikchristensen@c.dk  51 80 62 65   Jens Peter Jensen   kasserer@roede-stjerne.dk
  Solrød    Karsten Mauritsen   kam@naturgas.dk  21 21 56 75     
  Svogerslev  46383176  Thue Møller Jensen   thuemj@gmail.com  72 20 25 67   Søren Nielsen   soeren.nielsen@svogerslev-bk.dk
  Tune  46138384  Dan Malm Petersen   danp@tunenet.dk  20 77 17 55   Peter Hørsted   peterh@tunenet.dk
  Taastrup FC  30252786  Mogens Rønnebek   mogens@metmog.dk  22 85 65 18   Bent Henriksen   benth@xxnet.dk
  Viby  22513913  Hans Henning Larsen   hans.h.larsen@hotmail.com  22 51 39 13     
  Vindinge  46367088  Ole Schneider   oleogjanni@msn.com  40 88 93 90   John Hansen   jh@erikmunk.dk