Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   Jeg har fået ny mail adresse som følger.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 24-08-2023 06-09-2024
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2024 I REOS  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 23-01-2024 01-03-2025
  Marker denne meddelelse som læst   Super Grand Old Master 2024  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 28-01-2024 01-11-2024
  Marker denne meddelelse som læst   SÅ ER TURNERINGSPROGRAM I REOS 2024 ÅBENT FOR ALLE  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 08-03-2024 21-11-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Spillesteder for VG forår og efterår  Allan Kristensen (Turneringsleder Old Master, Grand OM, Super GOM) 25-03-2024 01-11-2024
  Marker denne meddelelse som læst   FC Køge Nord udtræder af Veteran forår 2024  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 20-04-2024 01-12-2024
  Marker denne meddelelse som læst   FC Lejre trækker deres hold i Grand Old Master  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 27-04-2024 01-12-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Super Veteran flyttes til 19/6 grundet EM fodbold  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 02-06-2024 15-07-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Sjællandsmesterskab 70+ til Himmelev-Veddelev  Hans Christian Nielsen (Kontaktperson vedr 70Plus-aktiviteter) 16-06-2024 29-06-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Turnering starter i August måned til 12/2610.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 24-06-2024 08-11-2024
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over klubber i Reos
  Klub  Spillested   Kontakt   Kasserer 
  Navn   Mailadresse  Telefon    Navn   Mailadresse  Telefon 
  Albertslund IF  Albertslund stadion, Skallerne 14, 2620 Albertslund  Declan Walsh, (super GOM) Kim Jensen(GOM) 28744404   declan@walsh.se/kimje@mail.dk  23 49 98 70   Lone Frisgaard   kasserer@aif-fodbold.dk  21 92 85 51 
  Borup  Borup Stadion, Hovedgaden 65  Kevin Jensen   metteogkevin@gmail.com  20 72 62 62   ??   Kasserer@borupfodbold.dk  
  Dåstrup  Viby Idrætsanlæg, Søholmvej 4, 8260 Viby J  Toni Poulsen   toni.poulsen@hotmail.com  40 73 33 01   Toni poulsen   toni.poulsen@hotmail.com  40 73 33 01 
  Ejby  Skovvang 1, Ejby, 4623 Lille Skensved  Brian Strømsted   ht@rtm.dk  30 85 65 10   Brian Strømsted   bst@iss.biz  
  FC Lejre  Osted Idrætsanlæg, Engtoften 26, 4320 Lejre  Henrik Jørgensen   oldboys@fclejre.dk    Julia Finotello   kasserer@fclejre.dk  
  FK Munkholm  Vipperødhallen, Rensdyrvej 2, 4390 Vipperød  Erling Brønnum   erling@bronnum.as  22 17 10 71   Anders Bo Hansen   andersbo1201@gmail.com  29 12 44 20 
  Fløng  Fløng Idrætsanlæg, Fløng Byvej 24  Bent Rasmussen   benras21@gmail.com  61 26 04 18   Jimmy Skallerup   js@serviceaccounting.dk  
  Gadstrup  Ramsøhallen, Ramsømaglevej 19, 4621 Gadstrup  Hans Kurt Johansen   hkjohansen@mail.tele.dk  72 17 73 50   Berit Adamsen   berit.a@hotmail.dk  
  Gørslev IF  Slimmingevej 78, 4100 Ringsted  Tina Nyvang   tina@nyvang.dk  52 50 04 08   Mark Erfurth   Mark@erfurth.net  
  Havdrup  Havdrup Hallen, Skolevej 62, 4626 Havdrup  Johnny German   fam.finckgerman@gmail.com  22 51 02 90   Fayna Stella Sørensen   Fayna.hgi.fodbold@gmail.com  29 72 99 47 
  Herfølge  Herfølge Stadion, Vordingborgvej 124D, 4681 Herfølge  Brian André Jensen   brj34@hotmail.com  25 52 70 88   ?   ?  
  Himmelev  Himmelev Idrætspark, Herregårdsvej 46, Himmelev, 4000 Roskilde  Knud Teilmann   Kteilmann@webspeed.dk  23 36 38 55   Carsten   Carsten@hvb-fodbold.dk  
  Hvalsø  Hvalsø Idrætsanlæg, Møllebjergvej 28, 4330 Hvalsø  Jakob Hermansen   jakob@p-hermansen.dk  60 43 01 51   Henriette Christensen   jan.harplod.christensen@mail.tele.dk  
  Karlslunde  Karlslunde Stadion, Kongens Enge 42, 2690 Karlslunde  Søren Jensen (oldboys-veteran formand)   oldboys@karlslundefodbold.dk  27 49 34 32   Carsten Poder   kasserer@karlslundefodbold.dk  40 33 65 33 
  Kirke Hyllinge  Kirke Hyllinge Stadion, Stationsvej 14, 4070 Kirke Hyllinge  Peter Mikkelsen   skovfoged63@gmail.com  40 62 27 71   Flemming Braasch   Flemmingbraasch@hotmail.com  
  Køge Boldklub  Køge Boldklub, Ved Stadion 6, 4600 Køge  Flemming G. Nielsen   fleims@tdcadsl.dk  21 66 43 20   Brian Hansen   admin@koge-boldklub.dk  
  Køge Nord FC  Rishøj station, Lyngvej 12 B, 4600 Køge  Rene Mio   renemiojensen@gmail.com  28 22 62 80       
  RB 1906  Roskilde Idrætspark, Rådmandshaven 10, 4000 Roskilde  Preben Johansen   prebenjohansen@webspeed.dk  29 93 18 82   Flemming Redøn   fr@rb1906.dk  
  Roskilde KFUM  Lillevang Idrætscenter, Snebærvej 16, 4000 Roskilde  Per Vafai-Blom   blomvafai@gmail.com  51 81 02 79   Iben Green Madsen, revisor   mail@roskilde-kfum.dk  40 26 13 90 
  Røde Stjerne  Darup Idrætsanlæg, Darupvej 50, 4000 Roskilde  Allan Kristensen   allan.kristensen@webspeed.dk  20 97 89 33   Jens Jensen   kasserer@roede-stjerne.dk  24 63 32 22 
  Solrød  Solrød Idrætscenter, Tingryds Alle 27, 2680 Solrød  Kjeld Arlø   kjeldarlo@outlook.com  21 16 58 25       
  Svogerslev  Svogerslev Idrætspark, Tværengen 21  Thue Møller Jensen   thuemj@gmail.com  72 20 25 67   Søren Nielsen   soeren.nielsen@svogerslev-bk.dk  
  Såby fodbold  Såbyhallen, Egevej 6, 4060 Kirke Såby  Kenneth Green   kenneth.green87@gmail.com  61 12 42 11   Henrik Thougaard   kasserer@saabyfodbold.dk  42 30 29 29 
  Tune  Tune Hallen, Tunehøj 7, 4030 Tune  Dan Malm Petersen   danp@tunenet.dk  20 77 17 55   Peter Hørsted   peterh@tunenet.dk  
  Taastrup FC  Nyhøj Idrætsanlæg, Sydskellet 1, 2630 Tåstrup  Per Saxil   kampe@taastrupfc.com  20 20 42 68   Bent Henriksen   benth@xxnet.dk  
  VG  Ramsøhallen Ramsømaglehallen, Ramsømaglevej 19, 4621 Gadstrup  Snorre Brink-Pedersen   Snorre1@gmx.com  22 38 89 19       
  VG Fodbold    Søren Tofte   klub.vg.fodbold@gmail.com  26 93 56 83   Michelle Degnebo   degnebolig123@hotmail.com  72 48 12 45 
  Vindinge  Sandvejen 28, Vindinge, 4000 Roskilde  Ole Schneider   oleogjanni@msn.com  40 88 93 90   John Hansen   jhn@beierholm.dk