Aktuelle Reos nyheder  (markér alle nyheder som læst)
 Emne (nyhederne forsvinder efterhånden som du læser dem)  Oprettet af Oprettet Udløber
  Marker denne meddelelse som læst   Jeg har fået ny mail adresse som følger.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 24-08-2023 06-09-2024
  Marker denne meddelelse som læst   DOMMERTAKSTER 2024 I REOS  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 23-01-2024 01-03-2025
  Marker denne meddelelse som læst   Super Grand Old Master 2024  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 28-01-2024 01-11-2024
  Marker denne meddelelse som læst   SÅ ER TURNERINGSPROGRAM I REOS 2024 ÅBENT FOR ALLE  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 08-03-2024 21-11-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Spillesteder for VG forår og efterår  Allan Kristensen (Turneringsleder Old Master, Grand OM, Super GOM) 25-03-2024 01-11-2024
  Marker denne meddelelse som læst   FC Køge Nord udtræder af Veteran forår 2024  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 20-04-2024 01-12-2024
  Marker denne meddelelse som læst   FC Lejre trækker deres hold i Grand Old Master  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 27-04-2024 01-12-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Super Veteran flyttes til 19/6 grundet EM fodbold  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 02-06-2024 15-07-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Sjællandsmesterskab 70+ til Himmelev-Veddelev  Hans Christian Nielsen (Kontaktperson vedr 70Plus-aktiviteter) 16-06-2024 29-06-2024
  Marker denne meddelelse som læst   Turnering starter i August måned til 12/2610.  Paul Jørn Larsen (Dommerformand) 24-06-2024 08-11-2024
 

RoskildeEgnens OldboysSammenslutning → REOS

 
Oversigt over hold i Reos
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands Super Grand Old Masters
Hold i Old Star-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Himmelev   Ole Sandholm Clausen  28 12 12 10    olesandholmclausen@gmail.com
  RB 1906   Malte Nejst Larsen  40 30 46 89    mnlarsen@health.sdu.dk
  Såby fodbold   Jens-Christian Olsen  20 61 14 68    ocl@olsencleaning.dk
  Tune   Michael Thylkær Pedersen  23 73 31 57    ts-mp@tunenet.dk
  VG Fodbold   Jesper Schjervig  26 27 59 36    jesperschjervig@hotmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands Super Grand Old Masters
Hold i Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  FC Lejre   Jens Wehner Mogensen  61 71 55 87    jenswehnermogensen@gmail.com
  Havdrup   Henrik Thylkjær Hampen  61 95 34 79    henrik.hampen@gmail.com
  Havdrup   Henrik Thylkjær Hampen  61 95 34 79    Henrik.hampen@gmail.com
  Himmelev   Michael Krøyer  25 14 14 64    mkroyer@gmail.com
  Røde Stjerne   Jesper Angelo  27 99 02 02    jesper_angelo@yahoo.com
  Tune   Dan Malm Petersen  20 77 17 55    danp@tunenet.dk
  VG Fodbold   Snorre Brink-Pedersen  22 38 89 19    Snorre1@gmx.com
  Vindinge   Jan Bylov  25 75 24 62    jan.giltoft@live.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands Super Grand Old Masters
Hold i Super Veteran-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  FC Fløng   Jimmy Skallerup  30 57 90 00    js@serviceaccounting.dk
  FC Lejre   Claus Henrik Nielsen  26 22 10 16    chnagentur@gmail.com
  Gørslev IF   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
  Himmelev 2   Jens W. Christensen  51 37 25 64    jc@wk.dk
  Køge Nord FC   Rene Mio Jensen  28 22 62 80    renemiojensen@gmail.com
  Røde Stjerne   Jens Jensen  24 63 32 22    kasserer@roede-stjerne.dk
  Svogerslev   Thue Møller Jensen  72 20 25 67    thuemj@gmail.com
  Såby fodbold   Jacob Nielsen  24 67 72 55    jacobn@privat.dk
  VG   Stig Andersen  23 25 49 81    efcandersen@gmail.com
  Vindinge   Martin Gugge Hansen  29 48 78 67    luluma@youmail.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands Super Grand Old Masters
Hold i Old Master-rækken
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  FC Fløng   Kenneth Olsen  27 28 99 90    kennetholsen13@gmail.com
  FC Lejre   Christian Bordinggaard  51 31 53 23    cborcbor@gmail.com
  Gørslev   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
  Havdrup   Kenneth Holm  27 33 24 20    Kenneth1957@hotmail.com
  Himmelev 1   Peter Vindelin  20 11 06 62    vindelin@gmail.com
  Karlslunde if   Søren Jensen  27 49 34 32    Sjens@post11.tele.dk
  Køge   Ole Kristensen  25 14 13 22    ole.kristensen13@gmail.com
  Munkholm   Erling Brønnum  22 17 10 71    erling@bronnum.as
  Roskilde KFUM   Per Vafai-Blom  51 81 02 79    blomvafai@gmail.com
  Røde Stjerne   Eric Jernberg  28 11 83 10    Eric@ej-reklame.dk
  Svogerslev   Thomas Rathmann  61 30 31 39    thomas.rathmann@gmail.com
  VG   Arthur Højgård    
  Vindinge   Hans Rindom  21 77 04 60    Hansrindom@hotmail.com
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands Super Grand Old Masters
Bestyrelse
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  turneringsleder   KOMMER SENERE    
  Dommerformand   Paul Jørn Larsen  50 98 39 37    pauljornlarsen@gmail.com
  Formand   Ronald Karlsen  21 72 15 16    ronald.karlsen@webspeed.dk
  Kasserer   Mark Erfurth  20 21 30 40    mark@erfurth.net
  Kontaktperson vedr 70Plus-aktiviteter   Hans Christian Nielsen  40 46 82 65    hans@lejreoldboys.dk
  Turneringsleder Old Master, Grand OM, Super GOM   Allan Kristensen  20 97 89 33    Allan.kristensen@webspeed.dk
  Turneringsleder Old star, Veteran, Super Veteran   Tina Nyvang  52 50 04 08    tina@nyvang.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands Super Grand Old Masters
Administrator
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Administrator   Torben Schøller Larsen  53 54 81 28    torben@darupgaard.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands Super Grand Old Masters
Grand Old Master 5-mands
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Albertslund   Kim Jensen  28 74 44 04    Kimje@mail.dk
  Borup   Bent Randrup Nielsen  27 23 61 73    brandrup@mail.dk
  FC Lejre   Niels C Møller  27 11 40 49    ncmoller1956@gmail.com
  Himmelev   Werner rylander  20 83 96 87    WR2142@outlook.dk
  Himmelev/Lejre   Bjørn Binau  20 84 21 23    Binau843@gmail.com
  RB 1906   Preben Johansen  29 93 18 82    prebenjohansen@webspeed.dk
  Roskilde KFUM   Tommy Alleshauge  21 45 61 17    alleshauge@privat.dk
  Røde Stj. 1   Evald Nielsen  20 72 03 66    Evald.nielsen@gmail.com
  Røde Stjerne 2   Frank Jensen  23 29 45 39    frank.roskilde@hotmail.com
  Tåstrup FC   Rene Rasmussen  20 72 27 86    rason.e3@rasmussen.dk
 
Old Star Veteran Super Veteran Old Master Bestyrelse Administrator Grand Old Master 5-mands Super Grand Old Masters
Super Grand Old Masters
  Holdnavn   Holdleder Telefon   Mailadresse
  Albertslund IF   Declan Walsh  23 49 98 70    declan@walsh.se
  FC Lejre   Mogens Petersen  40 12 72 80    mp@snegom.com
  Himmelev   Tom Pedersen  61 30 52 39    doctp@yahoo.com
  RB 1906   Poul Svendsen  60 93 48 07    poulsnye@gmail.com
  Roskilde KFUM   Tommy Alleshauge  21 45 61 17    alleshauge@privat.dk
  Røde Stjerne   Evald Nielsen  20 72 03 66    evald.nielsen@gmail.com